Medyumlar medyum burak hakkında ne kadar çok bilgi edinirseniz, her şey daha karışık hale geliyor gibi görünüyor mu? Örnek olarak, bir kaç yıl önce ölen Bess Teyzenizin, bir Bess Teyzenizin olmadığını keşfetmek için geldiğini, ancak bir tanıdıktan 2 kat uzakta bir kişi olabileceğini size gösterebilir. cadde boyunca bloklar, uh etek. Yine bir başka psişik, yakında ruh eşinizle görüşeceğinizi söyleyerek başlar, hemen köşede, “Harika!” “Hangi köşe hakkında bir ipucu alabilir miyim?”

Tüm psişikler bu kadar kesin değildir, ancak kesinlikle birçok erkeğin ve kadının varsaymaya başladığını göstermektedir. Her şeye rağmen ve büyük ölçüde düşünmek istediğinizi söyledikten sonra, neredeyse hiçbir şey ortaya çıkmıyor, sizi cüzdan sırasında biraz nazik ve pratik deneyiminiz için pek akıllıca bırakmıyor. Her psişiği bu kadar çok çeşitli yapan şey tam olarak nedir? Biri, her seferinde bir başkasının işareti kaçıracağından çok daha genel olarak kaçıracağı bir nokta olabilir. Bunun neden kesinlikle olduğunu hiç sorguladınız mı?

Psişik Eşitlik?

Pek çok insanın yaptığı tek bir yanlış varsayım, tüm medyumların eşdeğer olduğu ve dolayısıyla aynı uzman hizmetleri sunacağı gerçeğidir. Konudaki gerçek şu ki, bazıları diğer insanlardan çok daha tecrübeli olabilir, diğer bireylere devam etmek gerçekten hukukçuları veya beyin cerrahlarını daha kazançlı ve samimi seçimler olarak düşünmelidir ve daha da rafine, herkesin tam olarak sahip olmadığı gerçeğidir. Öğelerini paylaşmak için kullanılan aynı yöntemler. Bu özel durumdaki kaynaklar, türünün tek örneği ayrıntılarıyla, eğitim ve kültürel faktörleriyle içeriye alındığımız çevreye atıfta bulunuyor.

Seyahatlerimde, iyi, kötü ve psişik olarak zorlananlar arasındaki farklılıkları analiz etmek için yeterli ihtimalim vardı. Sonuçta, nasıl çalışmaya devam ettikleri konusunda oldukça alarma geçmenin pek çok olumsuz yanı var; buna rağmen, yukarı yönden, kesinlikle var olduklarını hayal etmek için yeterli miktarda mükemmel tipler de vardır ve aynı zamanda, aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok tomurcuklanma uzmanlığı olduğunu takdir etmek için orta derecede yetenekli olanlar da vardır.

Her bir medyumun sahtekarlık veya sahtekarlık olduğunu hayal kırıklığına uğratan bir okumayı aldıktan hemen sonra otomatik olarak varsaymayın; Etrafta çok sayıda gerçekten yetenekli medyum bulabilirsin, sadece onları keşfetmelisin ve küçük bir yardımla yapabilirsin. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, kötü ya da marjinal yetenekli bir psişiği çok hızlı bir şekilde tekrar ziyaret etme olasılığınız yoktur, ancak onlardan uzak durmanın ya da belki iyileştirmenin yolunun farkında olmak iyi olabilir, ancak eğer siz nasıl ilerleyeceksiniz? Aslında onları asla engelleyemedim.